fbpx

VIZE

Příběh Soulwear.alchemi

Soulwear.alchemi vzniklo na impuls podpořit ženy v jejich duchovním i životním růstu. Když jsem sama tuto pandořinu skříňku otevřela a vykročila pravou nohou za tím, si stoupnout naplno do své ženské esence, síly, jemnosti a krásy, hned jsem pocítila, že chci být nápomocna i ostatním ženám na této cestě. Na cestě zpět do naší podstaty.

Začaly ke mě chodit obrazy, které jsem z počátku vpichovala ženám pod kůži a brzy jsem pochopila, že tyto silné a léčivé motivy mám zpřístupnit většímu kruhu žen. Vznikl projekt Soulwear.alchemi. Obleč svoji duši. Následuj hlas svého srdce a poslouchej, po čem zrovna tvoje duše volá. Jaké je tvé aktuální téma. 

Každý motiv v sobě nese silnou léčivou energii a zabudované informace na podporu toho, co právě potřebujeme. Pracuje na jemných úrovní zvědomovat určitá témata, podporovat nás na naší cestě být ženou.

Být sami sebou a cítit se v tom božsky.

Oblečení je děláno v limitované edici.

S láskou a s respektem k Matce Zemi vybírám materiály, které na produkty používám. Ke každému oblečení i printu přikládám kartičku s motivem a posláním, které motiv nese. Tento malý obrázek je vhodný na oltář, do prostoru, k meditaci a intuitivní práci.

Prosím respektujte tuto tvorbu, která skrze mne proudí a motivy nevyužívejte k žádnému kopírování,jako motivy na tetování atd.

 

Každý jeden obraz je dělán se záměrem pro kolektivní léčení žen.

Pokud Vás oslovil rukopis a chtěli by jste přímo motiv Vám na míru, kontaktuje mě na email: info@soulwearalchemi.com

KDO STOJÍ ZA PROJEKTEM SOULWEAR.ALCHEMI?

Mé jméno je Martina Amisuel a mým posláním je provádět, podporovat a inspirovat ženy na cestě otevření se plnému potenciálu. Žití v naprosté svobodě, v napojení na samy sebe a Matičku Zemi. Mým darem je ukotvování darů, talentů a esencí do tady a teď. 

Jsem vizionářkou, uměleckou duší, podnikatelkou, tvořitelkou, ženou, která ví, co v životě chce a kam směřuje. Svobodu u mě najdeš na prvních místech, protože není nic víc, než si dovolit být sama sebou a cítit se božsky. 

Při tvoření naslouchám hlasu své intuice a toho, co cítím, že je právě aktuální. 

Jméno Amisuel v sobě nese silné tvořivé kvality, pečující ženské energie. Spojení energií Slunce a Vody, která zesiluje schopnost propojovat.

Jsem tedy pomyslným mostem na druhý břeh. Provedu Tě touto cestou a podpořím Tě na Tvé cestě nejvyššího dobra. Mým snem a vizí je, aby každá žena pocítila v sobě naplno samu sebe, ten nádherný diamant, bohyni, rozkvétající květinu… Ženy provádím skrze aktivační ceremonie s tetováním, rituály, osobní setkání ve formě terapií, výroby energetických obrazů na míru a kódů duše. Pravidelně také pořádám aktivační semináře a ceremonie s medicínou Kakaa.

Cítíš volání duše?

Jsem tady pro Tebe tě podpořit na tvé cestě.

www.amisuel.com